Dom i Mieszkanie

Oferty kredytowe

Oferty kredytowe
Kredyt to wyjątkowa szansa dla każdego. W ten sposób można urzeczywistnić marzenie o własnym mieszkaniu lub budowie domu. Często decydujemy się na pożyczki gotówkowe gdyż dzięki nim możemy pozwolić sobie na zakup wielu rzeczy np samochodu.

Kredyt studencki

Kredyt studencki
Marzysz o podjęciu studiów ale brak ci funduszy? Nic prostszego, możesz się zdecydować na kredyt studencki. Nie jest to oczywiście kwota wypłacana jednorazowo ale będziesz w ten sposób otrzymywać co miesiąc 600 zł które pomogą ci poprawić swoją sytuację materialną.

Kredyt z dopłatami

Kredyt z dopłatami
Kredyt mieszkaniowy z dopłatami Kredyt ten może być przeznaczony na zakup mieszkania lub domu lub jego budowę Warunkiem jest powierzchnia która w przypadku mieszkania nie może przekraczać 75m2 a w przypadku domu jednorodzinnego 140m2 Oczywiście lokal tego typu musi znajdować się na terenie Polski. Ten typ kredytu przeznaczony jest dla małżeństw, osób które samotnie wychowują małoletnie dzieci lub uczące się do 25 roku życia Dodatkową zaletą tego kredytu jest obniżenie w pierwszych ośmiu latach odsetek dzięki dopłacie z budżetu Państwa Okres kredytowania jest korzystny może wynieść nawet 30 lat. Bank podejmuje szybką decyzję kredytową zaś spłat można dokonywać w ratach malejących. Ta oferta kredytowa jest wyjątkowo popularna wśród młodych ludzi pragnących się usamodzielnić i posiadać własne cztery kąty.

Kredyt łatwo i tanio

Kredyt łatwo i tanio
Potrzebujesz pieniędzy? Nie wiesz na jaki rodzaj kredytu się zdecydować?dobrze trafiłeś. Na naszych stronach znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Nie masz czasu na składanie wniosków i sprawdzanie wszystkich ofert banków.

Szybki kredyt

Szybki kredyt
Znalazłeś się w trudnej sytuacji? Potrzebuje pieniędzy?masz niespodziewane wydatki a może po prostu potrzebujesz funduszy na urlop? Zgłoś się do nas. Pomożemy ci wybrać kredyt umożliwiający spełnienie wszystkich marzeń. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług kredytowych. Pożyczka gotówkowa na dowolny cel.

Wniosek kredytowy

Wniosek kredytowy
Aby ubiegać się o przyznanie kredytu technologicznego należy złożyć w banku specjalny wniosek wraz z kompletem dokumentów. Wzór wniosku bez problemu znaleźć można na stronach internetowych. Wniosek, o którym mowa musi zawierać następujące informacje: - kwotę kredytu - przeznaczenie kredytu - charakterystyka inwestycji technologicznej, która zawierać musi kosztorysową wartość inwestycji netto, z pominięciem podatku VAT, cła, wszelkich opłat importowych i wszelkich innych kosztów inwestycji, które są odzyskiwane, kompensowane albo refundowane w jakikolwiek inny sposób wartość kosztorysowanetto nakładów do tej pory cykl realizacji inwestycji, na który zaciągany jest kredyt, należy określić go w miesiącach termin rozpoczęcia realizacji termin wstępnego zakończenia realizacji i osiągnięcia zdolności produkcyjnej - źródło finansowania inwestycji, w tym miejscu należy podać kwotę i wartość procentową środków własnych, kredytu bankowego, środki z pomocy publicznej, jeżeli istnieją inne rodzaje finansowania planowanej inwestycji, oprócz wymienionych należy podać jakie. Określić należy także wskaźnik efektywności inwestycji - czas zwrotu kredytu - opis lokalizacji inwestycji Istotne jest także określenie w jaki sposób planuje się spłatę kredytu technologicznego.

Fundusz kredytu technologicznego

Fundusz kredytu technologicznego
Fundusz Kredytu Technologicznego został został powołany na mocy ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o niektórych formach wspierania działalności innowacyjnej (Dz.U. nr 179, poz. 1484) utworzony w Banku Gospodarstwa Krajowego.