Koloryzacja z efektem 3D

Koloryzacja z efektem 3D
Efekt 3D jest już wykorzystywany w wielu dziedzinach ludzkiego życia. Przeniknął już praktycznie do wszystkich. Można się było tego spodziewać, ponieważ dzięki niemu mamy szansę doświadczyć pewnych rzeczy w sposób pełniejszy.

Dotyczy to na przykład oglądania filmów w 3D. Dzięki specjalnym okularom nie tylko widzimy akcję na ekranie, ale czujemy się jej uczestnikami. Nie dziwi więc fakt, że jest on stosowany również we fryzjerstwie, a dokładniej mówiąc w jednej z jego dziedzin, mianowicie farbowaniu. Przebiega ono identycznie jak w przypadku tradycyjnych preparatów. Różnica jest widoczna dopiero w kwestii efektów.
Zawsze gdy decydujemy się na farbowanie włosów chcemy uzyskać naturalny, a zarazem wyraźny kolor. Koloryzacja w trójwymiarze idealnie spełnia te marzenia. Dzięki użytej w farbach mieszance ciepłych i chłodnych pigmentów kolory na włosach przenikają się tworząc wyrafinowane niuanse bez wyraźnej linii podziału barw. Ten rodzaj koloryzacji daje wrażenie światła przenikającego ciemniejsze warstwy włosów dające efekt głębi. Kolor uzyskany w ten sposób nie jest jednolity i płaski, ale trójwymiarowy.
Dla kogo jest przeznaczona oferta koloryzacji w trójwymiarze? W szczególności dla tych przedstawicielek płci pięknej, które lubią nowe doświadczenia i kolory. Nie oznacza to jednak, że jedynie dla nich. To oferta dla wszystkich kobiet, które pragną ożywić swój naturalny kolor włosów lub pasemek. Technika ta bowiem doskonale naśladuje naturalne rozjaśnienie, jakie można uzyskać dzięki promieniom słonecznym.
Tak samo jak tradycyjna koloryzacja doskonale radzi sobie również z pokryciem siwych włosów. Dlatego mogą z niej korzystać panie w każdym wieku.
Koloryzacja z efektem trójwymiarowości to ulepszona wersja swojej tradycyjnej poprzedniczki. Tak naprawdę na poziomie samego farbowania niczym się od niej nie różni. Nie należy się więc jej w żadnym wypadku bać. Skoro fryzjerstwo XXI wieku daje nam takie możliwości dlaczego mielibyśmy z nich nie skorzystać? Wystarczy jedynie odważyć się i pójść do zakładu fryzjerskiego. Zanim jednak się tam udamy musimy sprawdzić jedno, mianowicie jakie są najmodniejsze barwy włosów tego sezonu. Kiedy wybierzemy już kolor nie pozostaje nam nic innego jak oddać się w ręce profesjonalistów.