Kredyt z dopłatami

Kredyt z dopłatami
Kredyt mieszkaniowy z dopłatami Kredyt ten może być przeznaczony na zakup mieszkania lub domu lub jego budowę Warunkiem jest powierzchnia która w przypadku mieszkania nie może przekraczać 75m2 a w przypadku domu jednorodzinnego 140m2 Oczywiście lokal tego typu musi znajdować się na terenie Polski. Ten typ kredytu przeznaczony jest dla małżeństw, osób które samotnie wychowują małoletnie dzieci lub uczące się do 25 roku życia Dodatkową zaletą tego kredytu jest obniżenie w pierwszych ośmiu latach odsetek dzięki dopłacie z budżetu Państwa Okres kredytowania jest korzystny może wynieść nawet 30 lat. Bank podejmuje szybką decyzję kredytową zaś spłat można dokonywać w ratach malejących. Ta oferta kredytowa jest wyjątkowo popularna wśród młodych ludzi pragnących się usamodzielnić i posiadać własne cztery kąty.

Banki oferują również ciekawą możliwość uzyskania kredytu studenckiego.
Dodatkowym atutem kredytu jest możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości czyli wkład własny nie jest niezbędny.
Aby uzyskać kredyt mieszkaniowy z dopłatą nie możesz być właścicielem lub współwłaścicielem domu lub mieszkania
nie powinno ci również przysługiwać spółdzielczo własnościowe prawo do mieszkania.
Jeśli wynajmujesz mieszkanie będziesz musiał rozwiązać umowę najmu w terminie 6 miesięcy od daty uzyskania własności danego lokalu.